"PUNX NOT DEAD" ( cica) :D
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
"PUNX NOT DEAD" ( cica) :D | Reguli | Inregistrare | Login
POZE "PUNX NOT DEAD" ( CICA) :D
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: oana89 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
aici tre sa spunetzi in ce masura va influentzeaza muzica pe care o ascultatzi, (daca va influnetzeaza),......
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
*da` sa nu ziceti cum atentati la vene pe Forgotten Hopes sau altceva de la Anathema,ca nu e voie. 
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
???aaaa???
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Punkerii nu fac d-astea?
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
aaaaaaa Forgotten Hopeeeeessssssssssss nu nu atentez pe vene pe piesa aia :p muzica (in general) nu ma influentzeaza...cel putzin nu in felu' in care ma imbrac...mno bine nu arat k o manelista,da' totushi  btw,ascult shi hiphop 
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
De ce?Incerci sa faci referire cumva la complexitatea fiintei umane?
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
io totushi cred....ca ar trabui sa ne influentzeze shi muzica...decat...alte persone sau cesh io...
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Pe mine ma influenteaza destul de mult,mai ales cand mi se pune pata pe vreo melodie. Si starea de spirit ,in general,mi-ar fi greu sa plec la scoala fara sa ascult macar nitel Iris inainte. Auzi,Iris... Si in general,cum ma imbrac...in sensul ca nu am inel cu puf=D sau alte nebunii,dar nici nu-s toata ziua in tricouri negre.Doar in negru.
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
ROZ style. sau GREEN style..green insemana verde 
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
eo vreau inel cu puf ce ai mami cu inele cu puf? 
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Nimic,cupila mea cea ascultatoare de black si hip-hop...Chiar ti-as lua cateva.
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
cine a zis k asculta black?
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Nu ai zis ca asculti chestii de genul asta(nu,nu,nu are valoare peiorativa )?Dar ce asculti,cupila mea cea neascultatoare de black dar ascultatoare de hip-hop?
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
mda.... trip hop ii cam sucks.....cam da pe partea slaba...nu intzeleg ce stare de spirit itzi poate induce....
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Tot influenta e,doar ca in exemplul pe care l-ai dat e deja vorba de un comportamanet patologic,iar in cel cu starea de spirit de ceva normal .
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ceausescu
Administrator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
|
|
poate...tu patricipi la olimpiada ..tu shtii...:P
_______________________________________ fuck the king! ''shave'' the queen!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
tzi-ash fi foarte recunoscatoare if you'd stop referring to me as "cupila"
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
 Ok.Dar suna atat de bine!
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
shtiu,da' sunt deja complexata din cauza faptului k nu m-a nascut mama cu vreo 4 ani inainte 
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Cati ani ai,ma? Sau cu alte cuvinte,scumpa domnita,cate primaveri au vazut ochisorii tai?Man,bine ca nu m-am nascut cu vreo 4 secole inainte. 
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeadWinter
fizz:D
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
|
|
14 primaveri 
_______________________________________ Sic gorgiamos allos subjectatos nunc
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Chucky_ratata
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Ai buletin? Oana Chirila,ai buletin?
_______________________________________ I´ll be true.
|
|
| pus acum 20 ani |
|