"PUNX NOT DEAD" ( cica) :D
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
"PUNX NOT DEAD" ( cica) :D | Reguli | Inregistrare | Login

POZE "PUNX NOT DEAD" ( CICA) :D

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
"PUNX NOT DEAD" ( cica) :D / influentza muzicii asupra noastra... / are oare influentza?hmm  
Autor
Mesaj Pagini: 1
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
aici tre sa spunetzi in ce masura va influentzeaza  muzica pe care o ascultatzi, (daca va influnetzeaza),......

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
*da` sa nu ziceti cum atentati la vene pe Forgotten Hopes sau altceva de la Anathema,ca nu e voie.

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
???aaaa???

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Punkerii nu fac d-astea?

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
aaaaaaa Forgotten Hopeeeeessssssssssss nu nu atentez pe vene pe piesa aia :p
muzica (in general) nu ma influentzeaza...cel putzin nu in felu' in care ma imbrac...mno bine nu arat k o manelista,da' totushi
btw,ascult shi hiphop


_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
De ce?Incerci sa faci referire cumva la complexitatea fiintei umane?

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
io totushi cred....ca ar trabui sa ne influentzeze shi muzica...decat...alte persone sau cesh io...

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Pe mine ma influenteaza destul de mult,mai ales cand mi se pune pata pe vreo melodie.
Si starea de spirit ,in general,mi-ar fi greu sa plec la scoala fara sa ascult macar nitel Iris inainte.
Auzi,Iris...
Si in general,cum ma imbrac...in sensul ca nu am inel cu puf=D sau alte nebunii,dar nici nu-s toata ziua in tricouri negre.Doar in negru.


_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
ROZ style. sau GREEN style..green insemana verde

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
eo vreau inel cu puf ce ai mami cu inele cu puf?

_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Nimic,cupila mea cea ascultatoare de black si hip-hop...Chiar ti-as lua cateva.

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
cine a zis k asculta black?

_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Nu ai zis ca asculti chestii de genul asta(nu,nu,nu are valoare peiorativa )?Dar ce asculti,cupila mea cea neascultatoare de black dar ascultatoare de hip-hop?

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
derek_bla_bla
sunt....

Din: timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
nu e vb d influentza.. aia e la copii idioti kre asculta m manson si dupaia merg si impushk colegii.. aici ar fi vb d stare d spirit cum a zis si chucky...  fiekre gen te "duce" altundeva...   de la jazz la metal la hard core... industrial sau trip hop...  fiekre creeaza alta stare..


_______________________________________
runaway one a one way track...

pus acum 20 ani
   
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
mda.... trip hop ii cam sucks.....cam da pe partea slaba...nu intzeleg ce stare de spirit itzi poate induce....

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Tot  influenta e,doar ca in exemplul pe care l-ai dat e deja vorba de un comportamanet patologic,iar in cel cu starea de spirit de ceva normal .

_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
ceausescu
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 413
poate...tu patricipi la olimpiada ..tu shtii...:P

_______________________________________
fuck the king! ''shave'' the queen!

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
tzi-ash fi foarte recunoscatoare if you'd stop referring to me as "cupila"

_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

Ok.Dar suna atat de bine!


_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
shtiu,da' sunt deja complexata din cauza faptului k nu m-a nascut mama cu vreo 4 ani inainte

_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Cati ani ai,ma?
Sau cu alte cuvinte,scumpa domnita,cate primaveri au vazut ochisorii tai?Man,bine ca nu m-am nascut cu vreo 4 secole inainte.


_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
DeadWinter
fizz:D

Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 105
14  primaveri

_______________________________________
Sic gorgiamos allos subjectatos nunc

pus acum 20 ani
   
Chucky_ratata
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Ai buletin?
Oana Chirila,ai buletin?


_______________________________________
I´ll be true.

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la